PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Однорамні стійки 19 дюймів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Серверна стійка 19 Однорамна застосовується для розташування пасивного і активного мережевого, кросового, телекомунікаційного обладнання. Стійку можна назвати лайт-версією металевої серверної шафи. Її відмінність від шафи полягає в тому, що стійка забезпечує максимальну вентиляцію обладнання за рахунок відсутності стінок і дверей. Доступ до серверів і кабельної розводки повністю відкритий, а в приміщенні з'являється вільний простір.

Технічні характеристики

Монтажна одинарна стійка - це підлогова металева конструкція з однією рамою. Висота стійки становить від 24 U до 42 U.

Стійка 19 дюймів Однорамна не призначена для великих вагових навантажень і підходить тільки для легкого кросового обладнання та комутаторів.

Стійка виконана з якісного металевого сплаву. Завдяки розбірної конструкції і відносно невеликій вазі, її зручно транспортувати. Вона легко монтується і демонтується. Глибина полиць регулюється. Вільна вентиляція. Додаткові переваги конструкції

Стійки 19 дюймів однорамні встановлюються на підлозі. Вони обладнані стійкими ніжками, а в деяких моделях поставляються також і ролики для більш легкого пересування конструкції в приміщенні.

Стійка повністю оголює всі установки і апарати, розміщені на ній, що значно спрощує їхнє обслуговування. Найбільш актуальний монтаж компактних і містких однорамних і двухрамних стійок для приміщень з обмеженим простором.

Де купити серверну стійку в Україні?

Багато фахівців, що працюють в сфері мережних і телекомунікацій, задаються цим питанням. Вивчивши технічний ринок Києва, виявляється, що існує безліч компаній, які продають серверне обладнання, далеке від описів і фотографій. В інтернет - магазині «Pasivka» Ви зможете замовити стійки і шафи для серверів, кабельної розводки і іншого телекомунікаційного обладнання, яке відповідає заявленій якості.

Вгору
,