Кількість
|
Вартість
|
||
|
Велика кількість видів техніки, інструментів і обладнання працює від електромереж зі змінним струмом напругою в 220В. У таких мережах розподіл і подача електроенергії повинні проходити по надійним силовим кабелям. Для цієї ролі варто купити кабель ВВГ в Києві, який існує в різних варіантах виконання.
Кабель ВВГ, технічні характеристики якого дозволяють використовувати його як для зовнішньої, так і для внутрішньої прокладки, користується великою популярністю. Він відмінно працює не тільки в сухому повітрі, а й при високій вологості (до 98%).
Різновиди кабелю ВВГ
Продаж кабелів ВВГ доступна в нашому інтернет магазині, прайс містить велику кількість різновидів. Характеристики кабелю можна визначити по його маркуванні, яку ми допоможемо вам розшифрувати.
Ціни на провід ВВГ в Україні залежать від характеристик того чи іншого різновиду, існують:
- базовий ВВГ - провідник покритий звичайною ПВХ ізоляцією, яка позбавлена вогнезахисних якостей і володіє самозатуханням
- ВВГ нг - в шарі ізоляції жил кабелю міститься галогенні елементи, які гальмують горіння
- ВВГ нг-нд - даний вид кабелю має оболонку, яка не тільки має знижену горючість, але і не димить і не виділяє шкідливих газів, так як в ПВХ відсутні галогени. Даний кабель часто використовують саме там, де існує велика ймовірність загоряння.
Існують і інші види кабелю ВВГ, але частіше за все споживачів цікавить саме нг-нд.
Провід ВВГ, купити який ви можете у нас на сайті, в своїй назві крім літерних абревіатур несе ще й цифри, наприклад, 5х6. Дана комбінація позначає, що в кабелі присутній 5 жив, кожна з яких має перетин 6 мм 2. Чим більше перетин, тим більш високе навантаження можна дати на цей кабель.
На нашому сайті ви можете придбати провід ВВГ виробництва Запорізького кабельного заводу. Продукція підприємства користується широкою популярністю як на території України, так і за її межами. Вартість кабелю ВВГ даного виробника робить його цілком конкурентним як в Києві, так і в інших містах країни.
Провідники в кабелях ВВГ, пропонованих нашим магазином, зроблені з міді, так як даний метал більш пластичний, витримує тривалі струмові навантаження, не окислюється на повітрі. Для високих навантажень краще використовувати саме мідні кабелі.