PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабель канал підлоговий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Підлоговий захисний кабельний канал

Підлогові кабельні канали, які найчастіше називають коробами, використовуються для захисту електричних, телефонних, сигнальних, телекомунікаційних та телевізійних кабелів від зовнішніх механічних впливів при прокладанні їх по поверхні підлоги.

За конструкцією кабель канал підлоговий для організації відкритих мереж всередині будівель складається з:

  • короба;
  • кришки.

Короб кріплять до підлоги за допомогою саморізів або кріплень іншого типу. Кришка знімається і вільно переміщається уздовж короба по направляючим (засувок). Це зручно під час експлуатації мереж, зокрема, при укладанні нових кабельних ліній.

Виріб випускається в різних варіантах виконання, одно- і багатосекційним. Всередині короба встановлений роздільник, який впорядковує кабельне господарство.

В одній секції може перебувати один або декілька проводів.

Сучасний короб підлоговий володіє ергономічним дизайном, він спроектований і виготовлений таким чином, щоб ефективно протистояти досить високим механічним навантаженням. Найчастіше при монтажі кабельних систем використовують короба розміром 50х12 мм і 75х17 мм.

Ціна на короб підлоговий рахується за планку, вони бувають завдовжки в 1 і 2 метри.

Технічні особливості

Перш ніж купити короб підлоговий в Києві, варто трохи дізнатися про його технічні характеристики.

Почнемо зі ступеням захисту. Практично всі виробники озвучують її на рівні IP40. Дана система вимірювання прийнята у всьому світі, перша цифра говорить про рівень захисту від попадання твердих предметів, а друга - стійкості до проникнення вологи. Ступінь захищеності 4 говорить про те, що кабельний канал надійно захищає проводи, що знаходяться в ньому від проникнення дротом і твердих предметів діаметром від 1 мм. Варто відзначити, що дана ступінь захисту не може запобігти потраплянню пилу. Друга цифра 0 говорить про те, що короб підлоговий абсолютно не захищений від попадання вологи, тому вам варто дуже акуратно ставитися до миття підлог в зоні його знаходження. Напруга пробою в 2500 В гарантує вам безпеку при виникненні перевантаження на електромережі. Короба виготовляються з ПВХ, при чому даний матеріал перешкоджає поширенню горіння і практично не димить при загорянні. Що стосується кліматичного виконання, то короба підлогові відносяться до класу УХЛ-4, тобто їх можна використовувати в приміщеннях, обладнаних електроопалювальними установками штучного мікроклімату, де повністю відсутня атмосферна волога. Також небажаний контакт з прямими сонячними променями і пилом. По краях кришки короба зазвичай роблять м'які пластикові вставки шириною близько 5 мм, які забезпечують щільне прилягання до підлоги. Також ці м'які краї забезпечують додаткову амортизацію в тому випадку, коли хтось наступив на короб. Якщо короб запускається в який-небудь отвір в стіні або меблях, то ці вставки рекомендують зрізати.

Внутрішній простір короба найчастіше розділене на два відсіки, дно виконано суцільним, без перфорації.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.