Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Універсальні блоки вентиляторів 19''

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Незважаючи на наявність перфорованих панелей в серверних шафах, ризик перегріву телекомунікаційних приладів в закритих конструкціях високий. Тому для ефективної і безпечної роботи системи обов'язково необхідно вентиляційне обладнання. І одне з найбільш затребуваних рішень в цій категорії - вентиляторні блоки 19''. Вони являють собою потужні інструменти для примусового охолодження внутрішнього простору шаф.

Особливості блоків вентиляторів 19''

Головні переваги блоків вентиляторів цього формату - універсальність і висока функціональність.

Устаткування призначене для установки в стандартні серверні шафи з розміром робочої області в 19 '' дюймів. Більшість з них має висоту 1U, відповідну аналогічного параметру монтажної конструкції. У сукупності це значно полегшує процес установки блоку вентилятора і робить його найбільш універсальним рішенням для захисту телекомунікаційної апаратури в шафах від перегріву. Стандартні габарити дозволяють швидко замінити вентилятори в разі їхніх неполадок, уникнувши тим самим дисфункції всієї системи.

Вентилятори забезпечують активну циркуляцію повітря в серверних шафах, виконуючи такі корисні функції:

  • відведення тепла від пристроїв, що нагріваються, за межі шафи;
  • охолодження телекомунікаційних приладів;

Блоки створюють сприятливий мікроклімат для якісної роботи всіх механізмів системи.

Вибір якісного блоку вентиляторів

Вирішивши купити обладнання для організації примусової вентиляції в серверній шафі, орієнтуйтеся на два базових фактора вибору - кількість вентиляторів і комплектація.

Розрізняють блоки з двома, чотирма і шістьма вентиляторами. Чим більше їхнє число, тим активніше здійснюється охолодження шафи. Також цей параметр впливає на вартість виробів. Щоб замовити модель оптимального типу, враховуйте кількість і інтенсивність функціонування телекомунікаційної апаратури.

Блоки можуть бути з термостатом або без нього. Цей пристрій дає можливість контролювати роботу вентиляторів - збільшувати або знижувати інтенсивність охолодження. Він дозволяє системі оперативно реагувати на зовнішні температурні зміни, що гарантує безпеку експлуатації вентиляційних приладів в будь-яких умовах. Якщо в комплектацію блоку з самого початку не входить термостат, його можна замовити окремо, підібравши модель з оптимальними технічними характеристиками і ціною.

Ще один фактор відмінності блоків вентиляторів - спосіб їхної установки. Найбільшого поширення набули моделі для монтажу на підлогу або кришку серверної шафи.

Купівля блоків вентиляторів в Україні

Якщо ви шукайте якісне та надійне вентиляційне обладнання 19'' від перевірених виробників, наш інтернет-магазин завжди готовий задовольнити ваш запит.

До вашої уваги великий вибір продукції за вигідною вартістю. Ми пропонуємо не тільки універсальні блоки з різними характеристиками в широкому діапазоні цін, але і альтернативні варіанти, наприклад, блоки CMS. Ви точно зможете купити найбільш оптимальний варіант продукції під конкретні технічні умови експлуатації.

Замовляйте необхідні товари будь-яким зручним для вас способом - онлайн або по телефону. Наш менеджер надасть вам вичерпну консультацію і допоможе визначитися з типом продукції. Доставка замовлення по Києву виконується кур'єром, а до Харкова, Дніпра, Одеси та інших регіонів України - компанією «Нова пошта».

Вгору