Каталог товарiв
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Гаки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Крюки - незамінні елементи якісного монтажа 

Монтажні роботи будь-якої складності в Україні можуть бути виконані надійно і якісно, ​​якщо застосовується спеціальна кабельна арматура. Елементів, що представляють асортимент кабельної арматури, безліч. До них відносяться і монтажні крюки для кріплення.

Види і область застосування крюків

Область застосування крюків – кріплення кабелів, тросів, канатів, арматури на опорах, стовпах і різних поверхнях. Залежно від способу кріплення і призначення крюки бувають:

  • універсальні;
  • прохідні;
  • фасадні (настінні);
  • ті, що накручуються;
  • бандажні.

Універсальний крюк КБУ застосовується для підвіски і закріплення кабельної арматури на рівних сталевих, бетонних або дерев'яних поверхнях стін, круглих і прямокутних опорах. Закріплюється за допомогою болтів або бандажної стрічки.

Крюк прохідний КБП встановлюється на плоских поверхнях фасадів і стін будівель або опор. Закріплюється за допомогою шурупів.

Фасадний крюк сферичної форми КФС застосовується на плоских поверхнях фасадів і стін. Кріпиться до поверхні шурупами.

Крюк, що накручується для підвіски елементів арматури КН використовується для кріплення арматури, тросів, кабелів і канатів на опорах, які мають отвори. Закріплюється болтами, шпильками або прохідними гаками-болтами ВПТ або КБК.

Крюк бандажний КБ відрізняється від перерахованих вище способом кріплення, так як кріпиться до стовпа або стійці за допомогою декількох витків стандартної бандажної стрічки

Більшість крюків виконано з оцинкованої сталі або алюмінієвого сплаву. Покриття забезпечує високу антикорозійну стійкість до впливу зовнішніх факторів і агресивного навколишнього середовища. Високоякісний матеріал витримує руйнівне навантаження – не менше 1000 кг. Вартість виробів залежить від матеріалу, лінійних розмірів і торгової марки виробника. Знайти необхідну номенклатуру монтажних крюків і купити вироби за помірною ціною можна в нашому інтернет – магазині в Києві. Телефонуйте, замовляйте, отримуйте.

Вгору