Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабель оптичний внутрішній

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

При побудові масштабних ліній зв'язку обходитися без використання оптичного кабелю нераціонально. Адже за допомогою нової технології передачі сигналу швидкість роботи мережі значно зростає в порівнянні з застарілими типами мережевого кабелю. Перевага стає тотальним при значних збільшеннях відстані між окремими елементами мережі.

Види оптоволоконного кабелю

Сама оптична технологія базується на передачі інформації у вигляді світлових сигналів з використанням оптичних волокон. Залежно від товщини серцевини оптичних волокон вони діляться на одномодові і багатомодові волокна. Найбільш популярними в поточний момент є одномодові волокна, які повсюдно використовуються при побудові протяжних локальних обчислювальних мереж, а також в магістралях синхронної цифрової ієрархії (SDH). Для обчислювальних мереж меншого розміру використовуються кабелі з багатомодовим волокном.

Зрозуміло, що оптичні волокна, самі по собі, не використовуються, а формуються в оптоволоконні кабелі, які, в свою чергу, використовуються для прокладки мереж. Будова такого кабелю здійснюється за принципом шарів. Можна виділити наступні шари кабелів такого типу:

  • Центральний силовий елемент - «стрижень» кабелю, який виготовляється з міцного матеріалу (склопластику або металу) і додає жорсткість кабелю. З цього стрижня здійснюється центрування інших верств кабелю.
  • Оптичні волокна - нитки з прозорого матеріалу, які використовуються для передачі інформації за допомогою розповсюдження світлового сигналу, які можуть бути покриті лаком для маркування та захисту волокна від пошкоджень.
  • Буферне покриття - пластикові трубки, які містять в собі оптичні волокна. Вони заповнюються гідрофобним гелем для захисту світловодів від вологи. В одній трубці може знаходитися кілька волокон.
  • Захисні шари - шари обплетення з арамідних ниток для захисту від зайвого тертя елементів, що в середені кабелю, які чергується з шарами пластикової оболонки. Поверх таких чотирьох шарів захисту можуть йти додаткові шари, які призначені для надійного захисту кабелю від агресивних впливів навколишнього середовища.
  • Кабелі для внутрішньої прокладки, як правило, містять меншу кількість захисних шарів, а кабелі для прокладки в несприятливих умовах можуть додатково поміщатися в пластикові, і не тільки, трубки і короби. Під час монтажу мереж з використанням кабелю такого типу важливою особливістю є обробка перегинів, радіус повороту яких не повинен перевищувати певну межу, що дорівнює 30 мм і менше, в залежності від типу кабелю.

Купити оптичний кабель в Києві

Ціна на продукцію в нашому магазині залежить від виду кабелю, а також від кількості волокон і ступеня захисту кабелю від несприятливих умов. При визначенні типу волокна надається інформація про співвідношення діаметрів серцевини (модулів) і оболонки кабелю, які вказуються в мікрометрів.

Вгору