Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Сплайс-касети

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Сплайс-касети за доступними цінами

При активному використанні сучасних волоконно-оптичних видів зв'язку в будь-якому випадку знадобиться періодичне з'єднання або розпаювання волокон між собою. Для здійснення цих процедур необхідно використовувати оптичні патч-панелі, муфти та інше обладнання. Одним з найбільш важливих з них є сплайс-касети.

Сплайс-касета являє собою пластикову конструкцію для закріплення і зберігання з'єднувальних волокон зварних і механічних з'єднань ВОК. Також її призначення має на увазі зберігання запасу оптичних модулів. У корпусі касети передбачені дві котушки для намотування волокон з мінімально можливим радіусом. На сплайс-касеті розміщені канавки, необхідні для позиціонування оптичних волокон. Такий спосіб кріплення дозволяє фіксувати елементи один навпроти іншого. Всі відсіки сплайс-касети розраховані на одне зварене з'єднання.

Залежно від конструкції конкретної моделі на одну касету можливо розварити 12-24 волокон. При розробці специфікації варто врахувати, чи застосовуються оптичні подільники. Один з них займає 1,5 відсіку і трохи відгинає стінку, через що на трьох позиціях можна розмістити 2 гільзи. Якщо рішення багатоволоконне, прикріпляючі сплайс-касети одну на другу, можна їх наростити. Кришка сплайс касети захищає вміст від будь-яких механічних пошкоджень. Кабельні вводи надійно зафіксовані за допомогою ОВ кабелів. Необхідний радіус вигину волокна можна забезпечити завдяки напряючим елементам.

У підсумку, сплайс-касети для оптики зручні як для фіксації комплектів, що захищають зварні з'єднання, так і для зберігання стратегічних запасів оптоволокна, якщо раптом виникне така необхідність.

З'єднувати сплайс-касети і роз'єднувати їх можна скільки завгодно раз, додаючи нові касети, якщо кількість волокон в конструкції збільшилася.

Купити сплайс-касети в Україні можна в інтернет-магазині "Pasivka". Ми пропонуємо великий вибір електротехнічної продукції за доступними цінами. Доставка здійснюється як по Києву, так і в інші міста.

Вгору