PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичні патч корди LC-FC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Оптичний патч корд або монтажний шнур є відрізком симплексного або дуплексного оптичного кабелю з роз'ємами на кінцях. Ці патч корди можуть відрізнятися за типом використовуваних роз'ємів і по типу полірування коннектора. Оптичні патч корди використовуються для комутації різного активного оптичного обладнання. Також монтажні шнури широко використовуються для формування з'єднань в таких розподільних пристроях як кроси і бокси. Можна сміливо сказати, що будь-який патч корд є важливою складовою кабельної мережі, так як без нього неможливо з'єднання її елементів. Патч корд LC-FC відноситься до перехідного типу монтажних шнурів, так як на його кінцях змонтовані роз'єми різного типу.

Технічні особливості патч кордів

Крім поділу за типом використовуваних роз'ємів на прямі і перехідні, патч корди можуть класифікуватися і за іншими ознаками. Існують:

  • надгнучкі - їхні волокна мають мінімальні втрати на вигинах невеликого радіусу
  • армовані - захищають волокно від агресивних зовнішніх впливів.

Патч корд оптичний FC-LC може бути як одномодовим, так і багатомодовим. Зовнішня оболонка патч корду може виготовлятися як з PVC, так і з LSZH. Перш ніж купити патч корд оптичний FC-LC в Києві, необхідно визначитися не стільки з ціною, скільки з типом полірування коннектора. Існує два різновиди поліровок:

  • UPC - з опуклим торцем: полірування здійснюється перпендикулярно до довжини прямого волокна, коннектор LC синього кольору, хвостовики на FC чорного кольору. Таке полірування зазвичай використовується в активному оптичному обладнанні високої точності, в оптичних рефлектометрах і в інших подібних пристроях
  • APC - зі скошеним торцем: одномодові оптичні волокна поліруються під кутом 8 градусів до поздовжньої осі, коннектор LC і хвостовики FC зеленого кольору. Такі патч корди LC-FC використовуються в мережах кабельного телебачення і в лініях з технологією спектрального ущільнення каналів.

Будь-який патч корд оптичний FC-LC, який ви можете купити у нас, виготовлений з високоякісних комплектуючих з застосування надійного оптичного волокна. Ми працюємо тільки з тими виробниками, у яких кожен патч корд оптичний FC-LC проходить багатоступінчастий контроль якості виготовлення з використанням високоточного тестирующего обладнання.

Вгору
,