Каталог товарiв
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Патч-корди SFTP

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Патч-корди для передачі даних

Спеціалізовані кабелі передачі даних використовуються в локальних комп'ютерних мережах, знайшли вони своє застосування також в системах відеоспостереження. З бухти відмірюють необхідну кількість кабелю, обжимають його з двох сторін коннекторами, отриманий елемент називають патч-кордом. Так як купувати цілу бухту кабелю досить дорого, користувачі вважають за краще купувати заздалегідь виготовлені патч-корд фіксованої довжини. Наш інтернет-магазин пропонує користувачам даний тип виробів від 0,5 до 5 метрів. Залежно від швидкості, яка повинна підтримуватися в каналі, вибирається категорія кабелю: чим вона вища, тим швидше відбувається обмін даними.

Існує кілька різновидів кабелю для передачі даних (кручений пари), які використовуються для патч-кордів, серед яких UTP, FTP, STP, SFTP, SSTP. Найпростіший кабель - UTP. Він являє собою одну або кілька пар ізольованих провідників, які скручені між собою, а зверху покриті спеціальною ізолюючою оболонкою. Провідником є ​​мідний дріт, але може використовуватися і алюмінієвий або навіть сталевий, але плакирований міддю (обміднений).

Для ізоляції окремих провідників використовується поліетилен, оболонка самого кабелю - полівінілхлорид або знову ж поліетилен (в залежності від температурного діапазону).

Основні відмінності кабелю FTP від ​​UTP полягають в додатковому захисті сердечника поліефірної плівкою, наявності дроти заземлення, а також захисного екрану з алюмінієво фольги. З такими кабелями може використовуватися периферійний несучий елемент, виконаний із сталевого дроту або троса з декількома жилами, покритого ізоляцією з поліетилену.

Патч корд SFTP є аналогом FTP з однією лише відмінністю: в ньому є додаткове екрануюче обплетення, яке виконано у вигляді багатожильної мідної сітки, встановленої над фольгою.

Де застосовуємо патч-корд SFTP

Будь-який кабель типу вита пара широко застосовується для побудови локальних мереж. Завдяки своїй конструкції кабель знижує електромагнітні перешкоди від зовнішніх джерел. Ціна даного типу кабелю робить дуже привабливим витратним матеріалом, так як для побудови мережі іноді потрібно досить велика кількість проводів.

Якщо ви точно знаєте, що поруч з місцем прокладки кабелю знаходиться обладнання, яке створює істотні електромагнітні перешкоди, то вам дійсно необхідно купити патч-корд SFTP. У Києві він може знайти застосування як на виробничих підприємствах, де для механічної обробки застосовують великі верстати, що працюють від електромережі, так і в офісах компаній, де магістралі електричних кабелів сусідять з комп'ютерними патч-кабелями, саме тут прокладемо патчкорд SFTP.

Вгору