Каталог товарiв
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Ящик для документів 19"

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Ящик для зберігання документів

Найбільша проблема, з якою стикаються фахівці, які обслуговують структуровані кабельні мережі (СКС) - це плутанина, а в деяких випадках - безлад. Навіть якщо мережу будуєте ви самостійно, то через деякий час можна забути, з чого все починалося і звідки виходить той чи інший кабель. Навіть якщо ви акуратно маркували всі патч-корди і магістральні кабелі кліпсами або самоклеючими маркерами, все одно знайдуться такі, на яких немає позначення. Звичайно, будь-який системний адміністратор легко розбереться в переплетеннях кабелів, особливо якщо при монтажі використовуються шафи і стійки стандартних розмірів в 19". Але тоді на виконання завдання буде витрачена маса часу, робота може бути не виконана у встановлені терміни.

Найгірше доводиться обслуговуючому персоналу в аварійній ситуації, коли не виходить знайти все, що повинно бути під рукою: документацію, інструменти, необхідні витратні матеріали.

В будь-якій складній ситуації системного адміністратора допоможуть його записи або експлуатаційна документація, найкраще, якщо ці папери будуть знаходиться поруч з тим місцем, де встановлено відповідне обладнання. Для цієї мети необхідно купити ящик для документів, в Києві цей елемент телекомунікаційних шаф і стійок дуже поширений.

Технічні особливості ящика для документів

Як і всі елементи, які використовуються в стандартних телекомунікаційних шафах, ящик для документів має розмір 19" .Для його виготовлення використовується холоднокатана сталь, пофарбована порошковою фарбою. Колір найчастіше чорний, але можна придбати і сірий, ціна через це значно не зміниться. Перед фарбуванням поверхню ящиків знежирюють, обробляють фосфорним миючим розчинником, на фінальній стадії фарбують.

Ми пропонуємо вам придбати ящик для документів з замком глибиною 450 мм і висотою в 2 юніта 88 мм). Його використання дасть кілька позитивних ефектів:

  • вся необхідна документація, інвентар або витратні матеріали завжди будуть знаходитись поруч з тим місцем, де вони потрібні
  • знизиться до мінімуму ймовірність втрати важливих експлуатаційних документів
  • наявність замку і суцільнометалева конструкція надійно захистять вміст ящика від несанкціонованого доступу
  • внутрішній простір шафи або стійки використовується оптимально.

Заявлене ​​виробниками навантаження, яке може витримати ящик для документів, найчастіше перебуває на рівні 15 кг.

Вгору