Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вентилятори 220В для шафи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Вентилятор 220В для серверної шафи

Робоча температура для більшості процесорів лежить в діапазоні 60-80 градусів, а температура простою - 40 градусів. Це усереднені цифри. При перегріві комп'ютерне обладнання втрачає працездатність, виходить з ладу.

Серверні стійки відкриті, повітря в них вільно циркулює. У телекомунікаційних шафах є стінки з перфораціями для пасивного охолодження, але цього недостатньо для створення оптимальної температури внутрішнього робочого простору. Рішення проблеми - система примусової вентиляції, яка забезпечує активний відтік гарячого повітря і приплив - холодного. Створюється сприятливий температурний режим для роботи серверного обладнання. Це особливо актуально для антивандальних і всепогодних моделей.

Основні характеристики техніки

Вентилятори підключаються до мережі з напругою 220 В. Вони мають стандартні розміри для зручності монтажу. Основні характеристики, на які потрібно звернути увагу, перш ніж зробити вибір і придбати вподобану модель:

  • принцип внутрішнього устрою - на підшипниках або втулках;
  • ступінь захисту від пилу;
  • наявність і тип захисної решітки;
  • продуктивність;
  • рівень шуму.

Вартість пристрою в основному залежить від механізму обертання.

Поодинокі вентилятори підійдуть для настінних шаф, а масивні підлогові конструкції краще оснастити вентиляторними блоками або полицями. Вони мають міцний металевий корпус, який встановлюється горизонтально на окремих рейках в телекомунікаційну шафу. Усередині корпусу розміщені 2, 4 або 6 вентиляторів розміром 120 * 120 мм.

Такі блоки краще розміщувати вгорі шафи, щоб найкращим чином забезпечити циркуляцію повітряних мас. Якщо встановити полку з кулерами внизу, охолоджуючий потік буде меншим, але достатнім для охолодження. Ідеальний варіант - установка двох вентиляторних полиць - по одній у верхній і нижній частинах шафи, що забезпечує наскрізний повітряний потік і максимальне охолодження.

Які переваги вентиляторів

Вентилятори мають плавкі запобіжники, що захищають їх від стрибків напруги в мережі, а якісний контур заземлення не дасть їм вийти з ладу. Такі пристрої виготовляються з металу (корпус) та пластмаси (лопаті).

Деякі блоки вентиляторів дозволяють встановити термостат - додатковий пристрій, що дозволяє задавати певний режим роботи. Такий цифровий датчик автоматично регулює інтенсивність відводу тепла.

Продуктивність вентиляторів залежить від швидкості обертання і товщини пристрою - чим вона вища, тим більше площа лопатей і інтенсивніше створюваний потік повітря. Стандартна товщина - 25 і 38 мм. Кріплення пристроїв також стандартні, тому з заміною такої техніки або первинним встановленням її в шафу не виникає труднощів.

Як замовити в Києві

У нас можна купити моделі з різними розмірами і механізмами обертання. При будь-яких ускладненнях наші менеджери готові надати допомогу - консультацію по характеристикам і цінам. Ми пропонуємо гарантію на таку техніку від 6 місяців. У Києві замовлення можна отримати на наступний день після оформлення. Вартість доставки до Харкова, Одеси та інших міст України - за тарифами транспортної компанії.

Ви також можете замовити у нас супутнє обладнання - силові розетки, кабелі, а також самі шафи і стійки. Для корпоративних клієнтів є система низьких цін.

Вгору