Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Двухрамні серверні стійки 19 дюймів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Серверна стійка 19" дворамна використовується для розміщення активного і пасивного мережевого обладнання (в т. ч. і телекомунікаційного, кросового, електротехнічного та ін.). Вона є спрощеною версією серверної шафи і забезпечує максимум вентиляції. Доступ до встановленого обладнання вільний, а робоче місце раціонально розподілено.

Технічні характеристики

Монтажна подвійна стійка являє собою підлогову металеву конструкцію з двома рекам, які з'єднані між собою перемичкою. Висота стійки становить від 16 U до 49 U, а глибина від 400 мм до 810мм. На відміну від однорамної стійки, дворамна витримує великі навантаження (до 500 кг). Вона підходить для установки серверів, комутаторів, джерел безперебійного живлення та ін., де потрібна висока стійкість і підвищена міцність конструкції.

Виготовляється стійка з високоміцних металевих сплавів. Транспортувати і встановити її можна самостійно, без допомоги майстра. Глибина реків регулюється. Вільна вентиляція.

Стійка дворамна 24u призначена для розміщення 24 пристроїв (серверів). Устаткування може бути різної висоти від 0.5U до 20-30U. У разі, якщо вона використовується під обладнання іншого типу, його кількість варіюється, в залежності від технічних параметрів кожного пристрою. Конструкційно стійки на 24 юніта можуть бути:

  • фіксованої глибини;
  • регульованої глибини.

Останнє зручно для розміщення нестандартної апаратури з різними розмірами або пристроїв різного типу. Глибина стійки варіюється в межах від 560 мм до 810 мм.

Стійка телекомунікаційна 42u використовується для забезпечення роботи великих мереж. Максимальна кількість розміщується в ній обладнання - 42 одиниці. Устаткування може бути різної висоти від 0.5U до 20-30U. Стійку також рекомендується придбати для меншої кількості обладнання в разі, якщо в перспективі планується розширення телекомунікаційної системи. Ця модель також випускається в двох варіантах: з регульованою (560-810 мм) і нерегульованої глибиною (400 мм). Пропонована покупцям стійка 19 42u має підвищену стійкість. Модель із змінною глибиною має виступаючі опори, які блокують ковзання. Також стійка дворамна 42u має підвищену міцність.

Додаткові переваги конструкції

Однією з особливостей стійок є їхня універсальність: вони справляються з великими ваговими навантаженнями, дозволяють оптимізувати роботу всього обладнання, економлять місце в серверній або апаратної кімнаті. Встановлюється стійка 19 дюймів дворамна на підлозі. Стандартно до неї в комплекті поставляються ніжки або ролики, які забезпечують рухливість конструкції.

Конструкція відкрита, що дозволяє полегшити обслуговування серверного та телекомунікаційного обладнання. Особливо актуальний монтаж в приміщеннях з обмеженим простором.

Де купити серверну стійку в Україні?

Для багатьох технічних фахівців, в тому числі і системних адміністраторів комп'ютерної мережі, залишається відкритим це питання. Деякі маловідомі компанії Києва пропонують серверне обладнання, яке не відповідають опису та фото.

В інтернет - магазині «Pasivka» Ви зможете замовити стійки і шафи для серверів, кабельної розводки і іншого телекомунікаційного обладнання, яке відповідає заявленій якості.

Вгору