Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Скотчлоки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Скотчлок uy2, так само як і ur і ug2 використовується для з'єднання провідників, при чому, в основному, в телекомунікаційних мережах зі слабкими струмами. Дане пристосування значно підвищує якість монтажу і працездатність всієї мережі. З'єднувач проводів скотчлок є стикувальним з'єднанням, яке виконане з пластмаси. З'єднання здійснюється за допомогою металевих контактів.

Скотчлок для витої пари має міцний пластиковий корпус, виготовлений з матеріалу, стійкого до дії хімічних речовин, розчинників, в якому є рухливий елемент (кнопка), що відрізняється від корпусу кольором (червоним, оранжевим, зеленим).

За допомогою scotchlok з'єднують 2 або 3 дроту діаметром від 0,4 мм до 0,7 мм.

З'єднання не вимагає попередньої підготовки, видалення ізолюючого покриття з контактів, тому операція займає кілька секунд і виконується в два етапи:

  1. з'єднуються дроти необхідно до упору вставити в наявні пази;
  2. натиснути на кнопку, щоб вийшло з'єднання контактів.

При натисканні на рухливий елемент, металева контактна пластина опускається і обрізає кінці проводів, таким чином між ними створюється міст.

У роботі зі scotchlok рекомендується використовувати спеціальний обжимний інструмент, який також можна придбати в інтернет-магазині "Pasivka". Відразу після обтиску порожнина заповнюється водовідштовхувальним (гідрофобним) гелем, що знаходяться в робочій порожнині скотчлока. Речовина на тривалий час забезпечує захист з'єднання від впливу вологи, а пластик захищає гель від висихання.

В даному з'єднанні забезпечується високий ступінь ізоляції проводів, що призводить до високої надійності з'єднання.

Перевага покупки скотчлока в Pasivka

Наш інтернет магазин пропонує вам купити скотчлок в Києві, вартість в реченні вказана за упаковку в 100 шт.

При формуванні з'єднання за допомогою скотчлока, вам не знадобиться додатковий інструмент, при цьому герметизація з'єднання буде такою, що не потрібно буде використовувати додаткову ізоляцію. Серед позитивних якостей скотчлока варто виділити простоту з'єднання: провідники дуже просто вставляються і фіксуються в роз'ємі за допомогою плоскогубців. Дане пристосування дозволить вам істотно заощадити час при великому обсязі робіт.

Ціни на скотчлокі в Україні цілком прийнятним, вони активно використовуються при монтажі мереж як професіоналами, так і аматорами.

Вгору