Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Модулі UTP

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Контактні модулі UTP - одні з найбільш поширених елементів з'єднувального обладнання, активно використовуються для побудови структурованих кабельних систем. Вони встановлюються в складальні патч-панелі і модульні розетки внутрішнього і зовнішнього типу. Ці пристрої можуть застосовуватися в процесі підключення серверів, персональних комп'ютерів і різних телекомунікаційних приладів до мережі.

Що собою являють модулі UTP?

Модулі UTP - це невеликі пристрої, з одного боку яких передбачений коннектор, а з іншого - гніздо з контактами. У гніздо вставляється кабель витна пара. Він надійно фіксується всередині, що виключає розриви з'єднання під час експлуатації. Проводи розподіляються за чіткою схемою, зазначеної на корпусі модуля, щоб забезпечити структурованість підключень. Контактні вироби мають пластиковий корпус, на зовнішній стороні якого розташована клямка для якісної фіксації коннектора.

На відміну від модуля FTP, контактні пристрої типу UTP неекранізіровани - у них відсутній захисний екран у вигляді шару металізованої фольги або мідної обплетення. Через цю особливість UTP не рекомендується використовувати в безпосередній близькості до великого скупчення джерел електромагнітних випромінювань - є ризик недостатньо якісної передачі сигналу.

Головні переваги контактних модулів UTP:

  • невисока вартість, в порівнянні з аналогами;
  • невибагливість в обслуговуванні;
  • легкість монтажу.

Види і особливості вибору модулів

Один з найбільш ефективних видів з'єднувального обладнання UTP - RJ 45. Абревіатура розшифровується як Registered Jack - фізичний мережевий інтерфейс стандартизованого типу. Роз'єми цього стандарту дозволяють використовувати в рамках СКС телекомунікаційну техніку різних виробників.

Відмітна особливість модулів UTP RJ 45 - багатофункціональність. На відміну від інших різновидів виробів, вони підходять не тільки для організації телефонних мереж, але і для створення або модернізації комп'ютерних мереж, і для підключення IP-відеоспостереження. Розрізняють декілька категорій контактних модулів UTP, в залежності від робочої смуги частот, що пропускаються і швидкості обміну даними. Серед найбільш затребуваних:

5е - швидкість передачі до 1Гбіт / сек і діапазон частот, що пропускаються 100МГц;

6 - швидкість до 1Гбіт / сек і пропускна здатність діапазону 250МГц;

6а - швидкість до 10Гбіт / сек і діапазон частот, що пропускаються 500МГц.

Таким чином, чим вище категорія, тим більше швидкість і пропускна здатність. Вибираючи сполучні модулі, обов'язково враховуйте цю особливість, щоб купити для конкретної СКС найбільш оптимальний варіант обладнання.

Чому вигідно замовляти модулі UTP у нас?

Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам широкий асортимент контактних модулів UTP за вигідною ціною - у нас ви можете замовити моделі всіх поширених категорій. У каталозі представлені вироби перевірених виробників, якість яких не викликає сумнівів. При цьому, вартість продукції доступна кожному.

Щоб замовити товар, заповніть онлайн-форму або зателефонуйте нам. Перед тим, як купити вироби, ви можете отримати консультацію фахівця магазину, який розповість про особливості обраної продукції і уточнить її наявність і ціну.

У Києві можна отримати товар кур'єром. Доставка замовлення до Одеси, Дніпро, Харків та інші міста України здійснюється компанією «Нова пошта».

Вгору