Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

З'єднувальні коробки для кабелів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Вибираючи аксесуари для формування СКС, ви зустрінете серед інших товарів нашого інтернет магазину такий предмет, як коробка з'єднувальна. Незважаючи на порівняно невисоку вартість дана позиція нашого прайса може бути дуже корисна. Навіть добре спланована структурована кабельна або телефонна мережа, може з часом зазнавати певних змін. Встановлюються нові сервера, додаються локальні станції, вводяться нові ділянки мережі. Навіть банальне перепланування приміщення або перестановка в офісі призводить до того, що робочі станції і сервери переїжджають з місця на місце. Навряд чи й у керівництва компанії, і у системного адміністратора з'явиться бажання по-новому прокладати всі кабелі, отже, потрібно шукати інше рішення. Тут як раз вас і зацікавить продаж сполучних коробок. Даний аксесуар дозволяє з'єднати два кабелі, які або закінчуються коннекторами відповідного типу, або їх не мають.

Особливості сполучних коробок

Купити з'єднувальні коробки для кабелів в Україні ви можете в будь-якій кількості. Даний товар користується великим попитом, тому завжди є в залишку на нашому складі.

Залежно від того, які кабелі необхідно з'єднати, коробки бувають:

  • Під коннектор RJ-45 неекранована UTP
  • Під коннектор RJ-45 екранована FTP
  • Під забивання Krone неекранована UTP
  • Під забивання Krone екранована FTP
  • телефонна RJ12

Так само при виборі необхідно враховувати категорію кабелю. Ціни на з'єднувальні коробки в Україні відрізняється за цим параметром, тобто пристрої для cat.5e і 6 будуть коштувати по-різному.

Як і інші аксесуари для СКС, коробки з'єднувальні повинні бути довговічними, міцними і надійними. Якщо ви з'єднаєте через неї ділянки кабелю, то якість передачі даних не повинно погіршитися. Якщо ж це станеться, то шукайте причину як в самій коробці, так і в патч кордах, які до неї приєднано. Так як даний аксесуар в Києві, як і інших населених пунктах, зазвичай використовується для внутрішньої прокладки, він повинен мати високі параметри по вогнестійкості, не поширювати горіння і не виділяти при нагріванні шкідливих речовин. Купити коробку сполучну в Києві ви точно зможете у нас в будь-який час.

Вгору