Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичний патч корд SC-SC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Оптичний патч корд SC SC призначений для з'єднання між собою комп'ютерного обладнання, розподільних пристроїв, підключення їх до Інтернету. Для передачі сигналу використовується оптоволоконний кабель, що забезпечує високу швидкість надсилання та отримання даних, захист від перешкод і незначні втрати інформації.

На представлений в нашому магазині патч-корд оптичний SC SC ціна залежить від довжини, типу волокна, конструкції вироби і ряду інших технічних особливостей.

Технічні характеристики

Патчкорд SC SC обжатий на обох кінцях коннекторами типу SC - цей тип роз'єму забезпечує високу надійність з'єднання, велика кількість підключень-відключень (не менше 500).

Зверху патч-корд SC SC покритий шаром матеріалу на полімерній основі - він стійкий до фізичних навантажень, стирання, слабогорючий і малодимний. З'єднувальний шнур SC SC patch-cord випускається в декількох конструктивних виконаннях:

  • з одним кабелем (Simplex);
  • з двома кабелями (Duplex).

Наявність двох ліній передачі даних підвищує якість з'єднання, тому на патч корд SC SC Duplex ціна вище, ніж на з'єднувач з одним кабелем. Вироби відрізняються між собою за типом волокна. Випускаються:

  • одномодові (Single Mode);
  • багатомодові (Multi Mode).

Переваги покупки в нашому онлайн-магазині

Нашим клієнтам пропонується найкраща на патч-корд SC SC ціна в Україні. Залежно від довжини мережі, ви можете замовити з'єднувач потрібної довжини, не переплачуючи за зайві метри.

При замовленні товару ви можете ознайомитися з основними характеристиками виробу, а якщо знадобиться додаткова інформація - менеджери дадуть відповідь на всі питання, допоможуть вибрати оптимальну модель, запропонують зручну форму оплати і доставки замовлення.

Вгору