Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Телефонні модулі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Телефонний модуль моделі Hypernet, що випускається американською компанією Keystone Electronics Corp., є елементом пасивного обладнання. Цей тип пристроїв використовується для підключення кабелю 3 категорії до апаратури в місцевій телефонній мережі.

Вироби стандартизовані під роз'єм типу RJ, що спрощує процес підключення і дозволяє з'єднувати в мережі апаратуру різних виробників.

Телефонний модуль складається з двох елементів:

  • корпусу модуля;
  • кришки.

До останнього кріпляться виті пари кабелю, щоб створити фіксоване підключення до телефонної мережі. Для збирання і розбирання виробів не потрібні інструменти, тому воно відноситься до категорії безінструментального пасивного обладнання.

Особливості модулів телефонних

Виріб виготовлено з пластика, що забезпечує захист від зовнішніх впливів. Кріплення мідних сердечників до контактів телефонного модуля здійснюється без інструментів. Зачищені кінці вставляються в гнізда, що надівається зверху кришка притискає струмопровідну жилу.

Телефонний модуль Hypernet Keystone не має захисту від електромагнітних імпульсів, тому їх не рекомендується використовувати в місцях, де можуть виникати перешкоди.

Вгору