Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Розетки RJ 45 внутрішні UTP, FTP

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Розетки комп'ютерні внутрішні

Телекомунікаційні розетки монтуються безпосередньо поруч з робочими місцями співробітників, на яких потрібно встановити і підключити телефонний апарат, комп'ютер або інше подібне устаткування. Найчастіше вони складаються з двох модулів: RJ- 12 (телефонна мережа) і RJ-45 (локальна мережа).

Як розетки внутрішні UTP, так і розетки внутрішні FTP монтуються з використанням спеціалізованого елемента - підрозетника. Цей тип розеток застосовується найчастіше при монтажі в стіну з гіпсокартону або в пластиковий короб. В цьому випадку всі дроти можна ховати за стіною або в коробі. Розетки внутрішні UTP, які можна купити в Києві, мають хороші електричні характеристики, при їхньому виробництві використовуються високоякісні матеріали, що є гарантією тривалого терміну служби. Внутрішні і зовнішні елементи конструкції розроблені таким чином, щоб забезпечити простий і надійний монтаж.

Зазвичай розмір розетки 80 на 80 мм. Корпус виконують з технічного термопласту, а рамку - з пластмаси ABS. Розетка розрахована на максимальну силу струму в 1,5 А. Мінімальний опір ізоляції становить 10 Ом. Елементи даного типу можуть ефективно працювати в діапазоні температур від -10°C до 60°C при вологості 10% ~ 90% без формування конденсату.

Розетки внутрішні FTP відрізняються від описаних вище більшим ступенем захищеності від електромагнітних перешкод, тому у них інша ціна.

Модульні й укомплектовані розетки

Укомплектовані розетки продаються з вбудованою платою, на якій закріплені модулі. Їхня вартість нижче, але при цьому вони не підлягають ремонту. Тип екранування розетки, а також тип і категорія модулів визначені заздалегідь. Варто відзначити, що клас укомплектованих розеток найчастіше 5е, а це не вище 100 Мбіт / сек. модульні розетки користуються високо популярністю як у професійних монтерів, так і звичайних користувачів. Одна і та ж розетка може бути укомплектована різними модулями (вставками), які будуть різнитися за призначенням (телефон, локальна мережа), по категорії (3, 5е, 6, 7), за ступенем екранування (UTP, FTP).

Вгору