PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Розетки і вимикачі Legrand (Легранд)

Електрофурнітура Legrand

Legrand – всесвітньо відома компанія з виробництва різних електроприладів. У неї досить цікава історія: в 1886 році все почалося з виробництва порцеляни в одному з невеликих містечок Франції. Однак незабаром люди почали широко користуватися благами електроенергії, і виробництво Legrand кардинально змінилося: фарфор став незамінною складовою деяких електроприладів. І вже в середині сорокових років двадцятого століття компанію можна було бачити біля витоків виробництва в тому вигляді, в якому його можна бачити зараз.

З огляду на таку тривалу історію фірми, покупка електрофурнітури Legrand в Києві стане відмінним рішенням. Знадобитися ж вона може в різних випадках: в процесі ремонту будинку – наприклад, заміни вимикачів, в облаштуванні нових будівель і так далі. Адже нерідко саме на підборі складових для системи електрики застопорюються ремонтні роботи. Для того щоб електрика не несла загрози для нормального життя людини, всі складові системи повинні бути максимально надійними.

Перевага продукції Legrand

У продукції даної компанії є безліч привабливих сторін:

  • Широкий асортимент продукції дозволить вам підібрати будь-яку необхідну складову для електросистеми вашого будинку.
  • Ціна електроустановочних виробів Legrand вас порадує: дозволити собі таку покупку зможе кожен середньостатистичний житель країни, не відчуваючи фінансового дискомфорту.
  • Якість товарів на висоті: довгі роки існування компанії не залишилися безрезультатним – продукція виробляється відповідно до вищих світових стандартів. Підтвердженням тому служить той факт, що Legrand продається по всьому світу і обсяги виробництва з кожним роком тільки зростають.
  • Legrand постійно впроваджує у виробництво нові технології і розширює свій асортимент. Завдяки цьому, їхня продукція ніколи не старіє, і йде в ногу зі світовим прогресом.

Купити Legrand – забезпечити себе якісною електрофурнітурою, яка прослужить своїм господарям тривалий термін без жодних проблем. З огляду на доступну ціну і довговічність товарів компанії, це – один з кращих варіантів, на даний момент представлених на українському ринку.

Де придбати електрофурнітуру Legrand в Україні?

Якщо вас цікавить, де можна купити продукцію даної компанії в Україні, ви можете звернутися в інтернет магазин Pasivka. Тут ви знайдете широкий вибір товарів від Legrand, за допомогою яких зможете удосконалити систему електрики вашого будинку або будь-якої іншої будівлі або ділянки. Перевагою ресурсу є зручний каталог продукції Legrand, з якого можна перейти відразу до процедури замовлення товару. Консультант сайту завжди буде готовий відповісти на ваші запитання, а також допомогти підібрати електроприлад відповідно до ваших потреб. Доставка товарів буде проведена в будь-який регіон країни. Pasivka – найкраще місце для покупки електроприладів!

Вгору