PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Інструменти для крученої пари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Створення комп'ютерної мережі — багатоетапний процес, при якому фахівці здійснюють прокладання кабелів, з'єднання активного мережного обладнання між собою і т.д. Щоб це здійснити, необхідно використовувати спеціальні пристосування - інструменти для мережевого обладнання

Інструменти для мережевого обладнання

У будь-якого середньостатистичного фахівця по встановленню мережевого обладнання є велика кількість інструментів. Найбільш поширеними з них є:

 1. Кліщі для обтиску проводів (також їх ще називають обтискач абр крімпер). Вони застосовуються для з'єднання проводів між собою (з використанням спеціальної ізольованої втулки), а також для фіксації струмоведучих жил на клемах. Здійснюється це за допомогою затиску заготовки (клеми з ізолюючим хвостом).
 2. Тестери. Використовуються для пошуку несправностей в окремих кабелях або магістралях, а також для перевірки якості роботи мережі. Сучасні тестери мають карту пам'яті, на яку зберігають отриману в процесі аналізу інформацію. Існує велика кількість видів тестерів, наприклад, з тональним сигналом, ЖК-дисплеєм або розширеним функціоналом.
 3. Krone ключі. Це ударний механізм, за допомогою якого проводи заправляються в затискні ножові контакти (IDC роз'єми). При цьому зайва частина проводу - обрізається. Іншими словами, цей інструмент використовується для параметрів завершення кабелів в такі роз'єми:
 • патч-панелі; абонентська розетка;
 • плінти;
 • кроси;
 • перехідні адаптери.
 1. Інструменти для зачищення витої пари (різаки) - поліфункціональний інструмент, який використовується для зняття ізоляційної частини кабелю, а також для його обрізки.

Основні види мережевого обладнання

Під мережевим обладнанням варто розуміти цілий ряд пристроїв, необхідних для якісного функціонування комп'ютерної мережі. Все це обладнання поділяють на 2 типи: активне і пасивне. Перший тип відрізняється від другого тим, що не може функціонувати без будь-якого джерела живлення (найчастіше це електромережа 220V). Другий тип готовий до виконання своїх функцій (розподіл або зниження сили сигналу) незалежно від джерел живлення.

До активного типу мережевого обладнання відносяться:

 • мережеві адаптери (плата-коннектор, що з'єднує ПК з ЛВС);
 • повторювачі (або репітери): відповідають за збільшення мережі;
 • мости (фільтри мережі);
 • концентратори (об'єднує користувачів в єдину мережу);
 • комутатори (або світчи): об'єднує робочі групи;
 • мережеві трансивери (перетворює інтерфейс передачі даних);
 • медіаконвертери (перетворює середу передачі інформації);
 • ретранслятори (підсилює сигнал);
 • маршрутизатори (здатний об'єднувати робочі групи ЛВС і фільтрувати трафік).

До пасивного типу відносять: кабель, розетку, патч-панелі і т.д. Також дуже часто сюди визначають системи прокладки кабелю (металеві та дротові лотки, гофровані труби, оцинковані металорукава, кабельні короби).

Чому варто купувати робочу збірку у нас

В інтернет-магазині «Pasivka» ви знайдете широкий вибір високоякісного мережевого обладнання, в тому числі вузькоспеціалізовані інструменти по низьким цінам. Ми надаємо безкоштовні консультації, оперативно доставляємо замовлення по Україні, гарантуємо приємний сервіс. Наші офіси розташовані в Києві, Одесі та Харкові.

Вгору
,