Кількість
|
Вартість
|
||
|
Створення комп'ютерної мережі — багатоетапний процес, при якому фахівці здійснюють прокладання кабелів, з'єднання активного мережного обладнання між собою і т.д. Щоб це здійснити, необхідно використовувати спеціальні пристосування - інструменти для мережевого обладнання
Інструменти для мережевого обладнання
У будь-якого середньостатистичного фахівця по встановленню мережевого обладнання є велика кількість інструментів. Найбільш поширеними з них є:
- Кліщі для обтиску проводів (також їх ще називають обтискач абр крімпер). Вони застосовуються для з'єднання проводів між собою (з використанням спеціальної ізольованої втулки), а також для фіксації струмоведучих жил на клемах. Здійснюється це за допомогою затиску заготовки (клеми з ізолюючим хвостом).
- Тестери. Використовуються для пошуку несправностей в окремих кабелях або магістралях, а також для перевірки якості роботи мережі. Сучасні тестери мають карту пам'яті, на яку зберігають отриману в процесі аналізу інформацію. Існує велика кількість видів тестерів, наприклад, з тональним сигналом, ЖК-дисплеєм або розширеним функціоналом.
- Krone ключі. Це ударний механізм, за допомогою якого проводи заправляються в затискні ножові контакти (IDC роз'єми). При цьому зайва частина проводу - обрізається. Іншими словами, цей інструмент використовується для параметрів завершення кабелів в такі роз'єми:
- патч-панелі; абонентська розетка;
- плінти;
- кроси;
- перехідні адаптери.
- Інструменти для зачищення витої пари (різаки) - поліфункціональний інструмент, який використовується для зняття ізоляційної частини кабелю, а також для його обрізки.
Основні види мережевого обладнання
Під мережевим обладнанням варто розуміти цілий ряд пристроїв, необхідних для якісного функціонування комп'ютерної мережі. Все це обладнання поділяють на 2 типи: активне і пасивне. Перший тип відрізняється від другого тим, що не може функціонувати без будь-якого джерела живлення (найчастіше це електромережа 220V). Другий тип готовий до виконання своїх функцій (розподіл або зниження сили сигналу) незалежно від джерел живлення.
До активного типу мережевого обладнання відносяться:
- мережеві адаптери (плата-коннектор, що з'єднує ПК з ЛВС);
- повторювачі (або репітери): відповідають за збільшення мережі;
- мости (фільтри мережі);
- концентратори (об'єднує користувачів в єдину мережу);
- комутатори (або світчи): об'єднує робочі групи;
- мережеві трансивери (перетворює інтерфейс передачі даних);
- медіаконвертери (перетворює середу передачі інформації);
- ретранслятори (підсилює сигнал);
- маршрутизатори (здатний об'єднувати робочі групи ЛВС і фільтрувати трафік).
До пасивного типу відносять: кабель, розетку, патч-панелі і т.д. Також дуже часто сюди визначають системи прокладки кабелю (металеві та дротові лотки, гофровані труби, оцинковані металорукава, кабельні короби).
Чому варто купувати робочу збірку у нас
В інтернет-магазині «Pasivka» ви знайдете широкий вибір високоякісного мережевого обладнання, в тому числі вузькоспеціалізовані інструменти по низьким цінам. Ми надаємо безкоштовні консультації, оперативно доставляємо замовлення по Україні, гарантуємо приємний сервіс. Наші офіси розташовані в Києві, Одесі та Харкові.