Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Маркери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Маркування кабелів в кабельних системах

При створенні локальної мережі використовується велика кількість кабелів, які можуть поєднувати кілька роутерів або інших мережевих пристроїв між собою, а також сервера і локальні робочі місця в єдину мережу. Таку величезну кількість проводів неможливо розрізняти без додаткового маркування, що і роблять всі досвідчені системні адміністратори. Можна, звичайно, робити позначки кольоровими маркерами або іншими підручними засобами, а можна купити кабельні маркери, які продаються на будь-якому спеціалізованому сайті або в магазині. Застосовуються маркери кабельні в будь-яких кабельних системах як для витої пари, так і для інших проводів. Любий маркер полегшує процес розпізнавання кабелів, спрощує його, прискорює процес підключення, робить експлуатацію простішою.

В Києві ви можете купити маркери двох типів:

  • самоклеючі
  • кліпси.

Вони найчастіше мають порядковий номер від 0 до 9, а також розрізняються за кольором: можуть бути помаранчевими, чорними, червоними, білими, сірими, зеленими і жовтими. Існують маркери з буквами латинського алфавіту і любий кабельний маркер виготовлений з довговічних матеріалів, кліпси не розсипаються під впливом високих температур. Клей, який використовується на самоклеящихся маркерах, також не реагує на підвищення температури і зміну вологості, тому позначення залишається на призначеному місці.

Деякі технічні характеристики

Маркер кабельний, виготовлений у вигляді кліпси, найчастіше виготовляється з негорючого і досить еластичного полівінілхлориду. Робоча температура в зоні розміщення маркера не повинна перевищувати 85 градусів. Еластичність матеріалу, з якого виготовлений маркер даного типу, дає можливість позначати їм провідники з діаметром перетину від 3,6 до 7,4 мм.

Звичайні самоклеючі маркери досить часто виробляють з самоламінуючого паперу. Завдяки цьому написи на них довго не стираються, отже, маркування кабелю принесе користь. Ціна маркера кабельного залежить не стільки від виробника, скільки від того, який комплект ви будете купувати. Можна придбати маркери на котушці, вони закріплені на стрічці. Інший варіант - маркери на аркушах паперу, вони коштують дешевше, так як їх там менше.

Одним з популярних варіантів можна назвати маркерний блокнот - набір з декількох листів з маркерами, на яких зображені цифри від 0 до 45. З таким варіантом набагато зручніше маркувати підключення в шафі або на стійці, так як під рукою відразу велика кількість номерів.

Вгору