Кількість
|
Вартість
|
||
|
Сполучні елементи, кабелі, що подають живлення та інші пристрої в телекомунікаційних та серверних шафах (СШ) можуть створити незручності під час експлуатації системи (наприклад, закрити доступ до обладнання або його індикаторів). Кабельний органайзер – це ефективне вирішення такої проблеми. Цей пристрій являє собою панель з пластику або металу, яка монтується в СШ або серверну стійку (СС) і дозволяє зручно укласти всередині всі необхідні дроти.
Складається пристрій із шасі (основи), а також додаткових робочих елементів (гребінців, кілець, скобів тощо). Має масу переваг, серед яких найбільш вагомі наступні 4:
- Всі дроти в СШ упорядковуються, доступ до обладнання для їх обслуговування значно полегшується, мережа набуває гарного вигляду.
- Вимоги щодо максимального перегину кабелю дотримуються, що унеможливлює ризик заплутування або обриву в мережі.
- Кабельна маса перерозподіляється — навантаження на комутаційні точки стає мінімальним.
- Значно економиться простір усередині СШ, завдяки чому там можна розмістити будь-яке необхідне додаткове обладнання.
Організатори для шнурів можна використовувати у різних телекомунікаційних та серверних мережах. Але найчастіше їх можна побачити у великих мережах. Виготовляється це обладнання за стандартом 10” або 19”, що полегшує їхнє встановлення.
Типи організаторів кабелів
Існує кілька типів організаторів. Завдяки цьому можна вибрати саме те рішення, яке на 100% задовольнить усі потреби конкретної мережі. Залежно від виробника та моделі, організатори кабелю відрізняються один від одного за такими характеристиками:
- Матеріал виготовлення. Є вироби, що повністю виготовлені з металу (сталі зі спеціальним покриттям з полімеру, пластику). Одна з варіацій — рішення, у яких із металу виконано лише шасі, а тримачі виготовлені із пластику. Також у нас є пластикові моделі, які відрізняються невеликими розмірами та, відповідно, низькою ціною.
- Розміри. Pasivka має горизонтальні організатори, що підходять для шаф 10 та 19 дюймів. По висоті ми пропонуємо варіанти на 1U та 2U (U — 1 Юніт, має 4,44 мм).
- Колір. Ми пропонуємо вироби в 3-х кольорах: чорному, білому та сірому. Всі варіанти оптимальні для установки в будь-який СШ або стійку, тому що відрізняються нейтральною гамою кольорів.
- Призначення залежить від типу кабелів. У нас є пристрої для фіксації мідних та оптичних патч-кордів.
Також наші пристрої для організації проводів відрізняються один від одного по типу монтажа. 2 основних різновиди:
- Вертикальні — встановлюються в СШ уздовж її вертикальних напрямних, підбирати ці пристрої рекомендується по довжині (вона повинна бути такою ж, як і у СШ).
- Органайзери 19" — монтуються прямо в слот телекоммунікационного СШ за допомогою кріплення типу М6 (максимально зручний та популярний варіант). Мають пластикові чи металеві кільця для фіксації.
Також у нас часто купують популярні рішення для укладки дротів в джгут (спіральні конструкції, виготовлені з ПВХ (полівінілхлориду). Вони використовуються для фіксації декількох дротів, відрізняються еластичністю і запобігають перегину кабелю. Ще один варіант — скоби, кільця з пластику або металу. Вони мають багато переваг, серед яких — універсальність. Так, ці кабельні організатори можно використовувати у будь-яких системах (в патч-панелях у тому числі). Головне їх призначення — надійна фіксація проводів в пучках. Серед наших покупців кабельні кільця також користуються великою популярністю.
Органайзер для серверної шафи
Для СШ у нас в каталозі представлені рішення від кращих виробників:
Для серверних шаф рекомендується використовувати 10-и та 19-дюймові організатори для укладання кабелю. Другий варіант має більшу популярність. Також у підлогових СШ часто встановлюють вертикальні організатори. Але важливо розуміти, що під конкретну шафу (модель, виробник) потрібно підбирати органайзер певного типу. У СШ також можна використовувати спіральні конструкції — вони зручні, коли потрібно підключити один пристрій до іншого, підвівши до нього пучок кабелів.
Кабельні органайзери для серверних стійок
Якщо йдеться мова про стійку, оптимальним рішенням стане кабельний органайзер з кришкою. Він дозволяє впорядкувати підключення патч-панелей, патч-кордів до комутаторів, серверів, роутерів та іншого обладнання. В свою чергу це дозволяє мінімізувати ризик пошкодження ізоляції та конектора RJ-45.
В якості інших фіксуючих елементів в СС можна використовувати кільця, спіралі, вертикальні і горизонтальні організатори. Вони встановлюються у стійку практично так само, як у СШ. Але треба пам'ятати, що їх фіксуючі елементи можуть мати різний діаметр — тобто обладнання розраховане на пучки кабелів, що відрізняються за своєю товщиною.
Купити органайзер для дротів
Інтернет-магазин Pasivka пропонує вам придбати організатори кабелів топових брендів за максимально вигідними цінами. У нас є пристрої для серверних шаф і стійок, тому ви точно знайдете саме той варіант, який ідеально підійде для вашої системи. У нас можна купити кабель-менеджмент, який дозволить ефективно оптимізувати простір усередині телекомунікаційної/серверної шафи або СС.
Ціни на кабельні органайзери
Вартість кожного кабельного органайзера залежить від різних факторів:
- матеріалу виготовлення;
- типу використовувані кріплення;
- розмірів пристрою;
- виробника;
- числа кріпильних елементів;
- конструктивних особливостей;
- типу кріплення;
- та інших факторів.
Ми пропонуємо обладнання цього класу за дуже вигідною вартістю — мережеві органайзери для кабелів різного типу та товщини за ціною від 100 до 2000 грн.