Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабель вита пара Molex

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Кабель, що випускається компанією Мolex, є основним засобом для передачі сигналу при прокладанні телекомунікаційних і комп'ютерних мереж. Інтернет-магазином "Pasivka" пропонується на вибір декілька різних типів чотирипарного кабелю для прокладки внутрішніх комунікацій:

  • UTP – вита пара, яка не має захисту (екрану) загального типу;
  • FTP – вита пара Мolex з захисним екраном загального типу з металізованої стрічки (фольги).

Останній варіант не тільки екранує сигнал, що проходить по мережі, від зовнішніх перешкод (електромагнітних наведень). Він також охороняє виту пару від зовнішніх впливів різного роду. Самонаведенню сигналу заважає шаг переплетення кожної з пар.

В якості провідника використана мідь (перетин 0,51 мм). Зверху вона покрита захисним шаром поліпропілену, який оберігає метал від зовнішніх впливів, забезпечує підвищену опірність до зламу при згинанні. Пропонований покупцям кабель вита пара Molex відноситься до категорії 5е. Це вдосконалений варіант чотирипарного кабелю. При меншій товщині він забезпечує передачу даних по двох парах зі швидкістю до 100 Мбіт в секунду, і по 4 парам зі швидкістю до 1000 Мбіт в секунду. Тому кабель цієї категорії є найбільш затребуваним при побудові комп'ютерних мереж. Перевагою такого типу виробів є їхня невисока собівартість, яка досягається за рахунок меншої товщини. Інтернет-магазин "Pasivka" пропонує кабель для внутрішньої прокладки Molex за найвигіднішими цінами в Києві. Доставка замовлення здійснюється по всій Україні. Покупку можна оформити на сайті. Тут же є можливість замовити зворотний дзвінок оператора, щоб отримати додаткову інформацію про товар.

Вгору