Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мережевий кабель вита пара U/FTP

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Вита пара різновиду U/FTP має фольгований екран навколо кожної парної скрутки ізольованих провідників. Екран складається з тонкого шару алюмінію, нанесеного на поліетиленову плівку. Він забезпечує захист сигналу від зовнішніх електромагнітних перешкод, які виходять від електричних приладів.

Особливості кабельної продукції U/FTP

У нас ви можете замовити мідний екранований кабель категорії 6 і 6а. Вони забезпечують передачу даних з максимальною швидкістю 10 Гбіт / с в мережах з технологією Ethernet, але відрізняються дальністю поширення сигналу:

для витої пари кат. 6 - 55 м;

кат. 6а - 100 м.

Провідники, які використовуються в витій парі такого типу, виконані з міді - матеріали з високою провідністю. Шнури формату U / FTP призначені для внутрішньої прокладки. Для зовнішнього використання можна купити моделі із загальним захисним екраном або неекрановані, які мають чорну зовнішню оболонку. У помаранчевий колір забарвлена ​​протипожежна вита пара, яка не запалюється і не виділяє токсичні речовини при горінні (її вартість трохи вище).

Для заземлення екрану і збільшення міцності конструкції вита пара оснащується дренажним проводом. Підключений приймаючий або передавальний пристрій повинен бути заземлений, інакше сигнал НЕ буде захищений від зовнішніх перешкод, як в неекранованих шнурах.

Від чого залежить ціна кабелю

Вартість моделі витої пари визначається якістю вихідної сировини для виробництва провідників і оболонок, наявністю додаткових елементів конструкції, що підвищують її довговічність. У нас можна купити продукцію відомих виробників за приємними цінами з кур'єрською доставкою по Києву. У Дніпро, Харків, Одесу, Львів та інші регіони України ми відправляємо замовлення «Новою Поштою». Щоб замовити будь-який тип проводу або уточнити потрібну інформацію, зв'яжіться з нами за вказаними телефонами або через E-mail.

Вгору