Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Одномодовий оптичний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Одномодовое оптоволокно використовується для облаштування магістральних мереж всередині будівель і за їхніми межами. Його можна прокладати під землею, повітрям і в комунікаціях каналізаційного типу. Захист від зовнішніх впливів відкритих ліній забезпечує броня - металеве покриття, що захищає від дії зовнішнього середовища, механічних ушкоджень і агресивних речовин.

На відміну від многомодового, кабель оптичний одномодовий використовує для передачі інформації тільки один канал - центральну моду. Тому його волокно має невеликий діаметр (від 7 до 10 мікрометрів). Цим обумовлено те, що на кабель оптичний одномодовий ціна значно менша, ніж на багатомодовий тип.

Технологічні особливості одномодового оптичного кабелю

Вироби цього типу характерні тим, що стрижень і оболонка виготовлені з кварцового скла, джерелом світла в яких є лазер. Світловодний канал розміщений в центральному каналі, заповненому водовідштовхувальною (гідрофобною) речовиною, що захищає волокно від впливу вологи, завдяки чому такий кабель можна монтувати вертикально.

Для захисту від грунтових вод застосовується спеціальне додаткове покриття (обплетення) з склотканини. Гідрофобний наповнювач також захищає від ударів, навантажень, критичних перегинів.

За типом дисперсії одномодовий оптичний кабель поділяється на:

  • стандартний (з незмішеною дисперсією);
  • зі зміщеною дисперсією;
  • з ненульовою зміщеною дисперсією.

Завдяки використанню однієї моди, оптичний кабель одномодовий більш якісно передає сигнал.

Серед переваг, якими володіє оптоволокно одномодовое, також значаться: захист від спотворення сигналу, висока швидкість передачі інформації, діелектричність, міцність і довговічність.

Вгору