Як встановити патч панель

Встановлюється пристрій в телекомунікаційні стійки або шафи таким чином, щоб передня сторона була відкрита користувачам. Завдяки цьому виходить швидко під'єднати і від'єднати коннектори патч-кордів. Зі зворотного боку виробу розташовані клеми IDC, з'єднані через кабель з активним мережевим обладнанням. Так для нового з'єднання потрібно просто перемкнути патч-корд з одного порту на інший.

Как установить патч панель?

Що потрібно знати при установці патч панелі

Патч-панель об'єднує величезна кількість провідників, серед яких потрібно швидко орієнтуватися. Спеціальні наклейки, а також майданчики для додаткового маркування значно спростять процес установки. Видаляючи оболонку проводу, бажано брати відрізок довжиною не більше 75 мм, також слід звести до мінімуму розкрутку витого провідника перед точкою параметрів завершення.

Використовуйте спеціальний органайзер. З його допомогою вийде впорядкувати всі елементи, що значно спростить подальше обслуговування системи. Не ігноруйте схему, розташовану на задній стінці вироба. Дотримуючись її, з установкою зможуть впоратись навіть новачки. Тільки обов'язково переконайтеся, що схеми оброблення кабелю в коннекторі і патч-панелі співпадають. І пам'ятайте, використання якісних матеріалів забезпечить довге і безвідмовне функціонування всієї системи.

 

Процес установки патч панелі

Грамотно проведене розшивання є запорукою комфорту, адже воно забезпечує максимально зручну і оперативну перекомутацію.

Як встановити патч панель?

Установка патч-панелі категорії 6 здійснюється наступним чином:

 1. Підготуйте пристрій і все необхідне приладдя. Для роботи знадобляться кусачки, кліщі або інший інструмент для зачистки кручений пари, а також її закладення, пластикові маркери, ножиці і не відкриваються стяжки.
 2. За допомогою маркерів позначте кожен кабель.
 3. Очистіть невеликий шматок дроту від зовнішньої ізоляції. Для зручної оконцовкі досить відрізка близько 50 мм.
 4. У кабелях категорії 6 застосовується спеціальний хрестоподібний роздільник. Він запобігає контакт пар між собою, знижуючи тим самим взаємний вплив. Видаліть за допомогою кусачок шматок цього роздільник.
 5. Не видаляючи ізоляцію жив, заведіть підготовлений провід на IDC модуль.
 6. Далі розкладаємо кручені пари так, як вказано на кольоровому маркуванню пристрою, при цьому діяти необхідно акуратно, щоб не пошкодити цілісність свити.
 7. Тепер знадобиться спеціальний інструмент для закладення з ударним ефектом. Перекладаємо з його допомогою кабель в робоче положення. При цьому ніж модуля врізається через захисну оболонку безпосередньо в металеву жилу, завдяки чому забезпечується надійний контакт.
 8. Обріжте кінці провідників, якщо пристрій для закладення не робить це автоматично.
 9. Аналогічним способом підготуйте і змонтуйте кожен кабель.
 10. Далі йде монтаж заднього органайзера, що забезпечує достатній кут вигину і запобігає механічне напруження дроти.
 11. Закріпіть кожен кабель нейлоновими стяжками. Ображати зайві "хвости" сполучних елементів.

 

На завершення згрупуйте всі кабелі і зафіксуйте їх пластиковими стяжками. При цьому стежте, щоб вони не були занадто затягнуті.