Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабель-канал 16х16

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Кабель-канал 16х16, що випускається компанією МК (Великобританія), призначений для прокладання невеликих мереж, в яких використовується один або два кабелі. Короб виготовлений з полівінілхлориду (ПВХ) – легкого пластика, в якому відсутні пластифікатори, за рахунок чого збільшена жорсткість і витривалість конструкції. До того ж, перевагою матеріалу є здатність до самозагасання, що створює додатковий захист на випадок короткого замикання мережі.

ПВХ не реагує на мінеральні кислоти, луги, побутову хімію, не вигоряє на сонці, і не деформується. Ці якості, а також діюча на кабель-канал 16х16 ціна, роблять його дуже популярним серед покупців.

Опис кабель-каналу 16х16

Короб серії Ega Mini складається з двох частин:

  • основи;
  • кришки.

Остання забезпечує герметичне з'єднання, захищаючи кабелі від пилу, вологи, теплової енергії ззовні. Кришка легко знімається, відкриваючи доступ до мереж, що знаходяться всередині короба.

За типами кріплення кабель канал 16х16 буває стаціонарний, для монтажу якого використовуються різні кріплення, і самоклеючий. На дно основи нанесено шар клею, за допомогою якого короб кріпиться до гладкої поверхні.

Вгору