Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабель-канал 16х40

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Кабель канал 40-16 використовують в разі, коли для мережі необхідна невелика кількість проводів. Короб випускається в двох варіантах виконання:

без внутрішньої перегородки;

з внутрішньою перегородкою.

Наявність останньої покращує обслуговування мереж, дозволяє розташувати кабелі невеликими групами, не допустивши їхньої заплутаності.

Завдяки такому пристрою, кабель-канал 40х16 використовується для облаштування мереж різних типів, наприклад, комп'ютерних та сигналізаційних.

Опис кабель-каналу 16Х40

Короб випускається британським виробником МК. Для виготовлення використаний полівінілхлорид без додавання пластифікаторів, завдяки чому кабель-канал 40х16 володіє жосткістю, витримує фізичні навантаження, не схильний до дії хімії (мінеральних кислот, лугів, побутових хімікатів).

Виріб являє собою короб, завдовжки 2 метри, прямокутний в поперечному перерізі. Білий колір матеріалу дозволяє вписати його в будь-який інтер'єр. ПВХ не вигоряє на сонці, не деформується, не розсихається.

Матеріал простий в експлуатації. Купуючи кабель-канал 40х16, необхідно також придбати з'єднувачі, кути, трикутники, заглушки і адаптери.

Вгору