Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабель-канал 50х25

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Пропонований кабель-канал 50х25 підходить для облаштування захищених комунікацій з невеликою кількістю проводів. Його плоска форма робить короб непомітним на тлі несучої площині:

  • стіни;
  • підлоги;
  • стелі.

Кабель-канал 50х25 випущений британською компанією МК – провідним виробником компонентів для прокладки мереж. У ньому використаний слабопластифікований полівінілхлорид – матеріал, що забезпечує захист від механічного впливу, вологи, нагрівання і дії хімічних речовин. Виріб складається з основи і кришки, які щільно прилягають одна до одної, не даючи пилу і конденсату потрапляти всередину.

На що звертати увагу при покупці кабель-каналу 50х25

Купуючи короб, краще брати його з запасом (+ 20% до загальної довжини). ПВХ легко ріжеться, тому його монтаж не вимагає зусиль і спеціального інструменту.

Щоб зібрати кабель-канал 50х25 і отримати надійний захист, необхідно придбати також куточки (зовнішні і внутрішні), з'єднувачі, трійники і заглушки - це не тільки убезпечить дроти, а й додасть комунікацій естетичний вигляд. Вибираючи типорозмір, заздалегідь порахуйте, скільки кабелів буде прокладено в коробі, оскільки вони повинні лежати вільно, без тиску.

Вгору