Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабельні стяжки під гвинт

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Стяжка під гвинт використовується для підвішування або кріплення до несучої поверхні при монтажі комп'ютерних і телефонних мереж відкритого і закритого типу. Вона застосовується для:

  • фіксації кабелів до опор;
  • розподілу та впорядкування джгутів.

Стяжка під гвинт виготовлена ​​з нейлон 6.6, що має низьку горючість і схильність до самозагасання. Конструкція стяжки аналогічна звичайному самозатягувального хомута, з тією різницею, що на кінці є конструктивний отвір для гвинта - з його допомогою кріплення фіксують на вертикальній або горизонтальній площині.

Стяжка під гвинт використовується в комунікаціях всередині приміщень. Вироби випускаються різної довжини і ширини, завдяки чому можна підбирати кріплення відповідно до ваги кабелів. В середньому, одна така стяжка може витримувати навантаження від 18 до 55 кг. Рекомендований шаг кріплення – 0,5 метра.

Перед тим, як зафіксувати кабель, хомут кріплять до несучої поверхні, лише після цього затягуючи. Стяжки під гвинт є нероз'ємними, тому фахівці рекомендують підбирати розміри кріплень заздалегідь. Виріб поставляється покупцям інтернет-магазину "Pasivka" в упаковці по 100 штук.

Вгору