Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Полиці 19 "для шаф Hypernet

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Як розширити функціональні можливості монтажних шаф

Різного роду апаратні блоки в Україні комплектуються монтажними шафами: вхідних і вихідних сигналів, кросовими, серверними, розподільними, комутаційними, електроживлення. Для обслуговування апаратури встановлюються і шафи з обладнанням, призначеним для контролю і обслуговування. Прилади не завжди відповідають стандарту 19 ", тому виробник випускає широкий асортимент пасивного шафового обладнання, призначеного для розміщення і установки приладів і допоміжної апаратури. Полиці 19" для шаф Hypernet входять в цей асортимент, розширюючи функціональні можливості монтажних шаф.

Про полиці 19" докладніше

Полиці, комплектуючі для підлоги або настінні монтажні шафи, можуть бути стаціонарними (фіксованими) або висувними. Перші кріпляться до всереденішафних направляючих або на чотири точки. Другі кріпляться на рухомих консолях і можуть висуватися за межі шафи разом з розташованим на них обладнанням.

Полиця 19" для шаф Hypernet може також служити для установки клавіатури в стійку оператора робочої станції або робочого місця змінного технолога.

Для підтримки робочого температурного режиму в стійках застосовуються полиці вентиляційні з вбудованими двома або чотирма вентиляторами. Кількість вентиляторів залежить від глибини шафи і тепловіддачі вбудованої апаратури. Слід зазначити і те, що площина полиць перфорована, що дозволяє повітряному потоку вільно циркулювати всередині шафи.

До основних характеристик полиць відносяться вантажопідйомність і габаритні розміри, що дозволяють вибрати з запропонованої номенклатури саме ті вироби, які забезпечують надійну і зручну експлуатацію. Ці параметри, а також матеріал і покриття визначають вартість виробу.

Наш інтернет - магазин в Києві презентує каталог полиць стандарту 19" різних розмірів, вантажопідйомності і цінової категорії для монтажних шаф ТМ Hypernet.

Вгору