Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Багатомодовий оптичний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Багатомодовий оптичний кабель відрізняється від одномодового товщиною основного волокна - його діаметр коливається в межах від 50 до 60 мікрометрів, тоді як у одномодового діаметр дорівнює 7-10 мікрометрів. Тому багато хто воліє багатомодовий оптичний кабель купити, оскільки вважається, що більша ширина каналу підвищує швидкість і якість передачі сигналу.

Насправді, велика кількість мод не підвищує пропускну здатність, до того ж, це сприяє більш швидкому загасанню сигналу, тому багатомодове оптоволокно найкраще використовувати для прокладки комунікацій невеликої довжини (до 2 кілометрів).

Оптимальним буде використання кабелів цього типу для мереж всередині приміщення:

  • патч-кордів;
  • розводки до робочих місць.

За умови, що довжина лінії не більш 500 метрів, швидкість передачі даних складе близько 10 Гбіт в секунду. Для мереж більше 1 км швидкість складе 1 Гбіт/с.

Основні характеристики банатомодового оптичного кабелю

Виріб має сердечник зі скла або пластику, джерелом світла в яких є світлодіод. Сердечник оточений гідрофобним наповнювачем, який відштовхує воду, завдяки чому кабель оптичний багатомодовий придатний до експлуатації поза приміщеннями і може розташовуватися вертикально.

Зовнішня оболонка виготовлена ​​з негорючого полімеру, схильного до швидкого загасання. Матеріал є діелектриком, тому оптичний кабель багатомодовий не вимагає заземлення, захищений від короткого замикання і перепадів напруги. Також покриття надійно захищає від ультрафіолету.

При влаштуванні зовнішньої мережі рекомендуємо багатомодове оптоволокно купити з броньованим покриттям – воно покращує опір механічним ударам, тиску, а також продовжує термін служби виробу.

Вгору