Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Патч-корд UTP Legrand

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Патч-корд UTP Legrand - шнури для комунікації від провідної французької компанії в області телекомунікаційних технологій. За десятиліття активної присутності на ринку продукція виробника заробила репутацію надійного мережевого обладнання, яке відповідає міжнародним стандартам в галузі якості та інновацій. Патч-корди UTP Legrand застосовуються для організації сучасних СКС - підключення різних пристроїв для серверів і частин телекомунікаційних мереж.

Характеристики та особливості патч-кордів UTP Legrand

Патч-корд UTP Legrand це- неекрановані шнури, тобто без захисту мідної оплітки або фольгою. Як і інші патч-корди без екранування, наприклад, EPN, їх рекомендується використовувати в зонах з малою кількістю джерел електромагнітного випромінювання. Найбільшого поширення набули патч-корди категорії 5e. Їхні характеристики:

  • Параметри передачі сигналу - швидкість до 100Мб / сек і пропускна здатність 100 МГц.
  • Матеріал провідників - мідь. Вона гарантує надійність і довговічність шнурів.
  • Тип коннектора - універсальний RJ45. Він забезпечує з'єднання в одну мережу пристроїв різного типу і призначення.

Патч-корди Legrand можуть бути різної довжини, що визначає їхню функціональність і ціну. Найбільш затребувані вироби в діапазоні від 0,6 до 8 м.

Переваги покупки патч-кордів у нас

Вирішивши замовити патч-корди UTP Legrand в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте чимало переваг:

  • великий асортимент продукції - ви можете купити шнури з робочими параметрами, найбільш підходящими для вашої мережі;
  • вигідні ціни на всі товари - ми гарантуємо високу якість продукції за доступною вартістю;
  • інформаційна підтримка - перш ніж замовити продукцію, ви можете проконсультуватися у наших співробітників на предмет технічних особливостей і вартості патч-кордів, що зацікавили вас;
  • зручна і швидка доставка - по Києву товар доставляється кур'єром на наступний день після оформлення замовлення, а до Харкова, Дніпра, Одеси, і інші регіони України - компанією «Нова пошта».

У нашому інтернет-магазині ви можете купити комутаційні шнури не тільки Legrand, але інших визнаних брендів, наприклад, L&W, Kingda і Panduit.

Вгору