Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Адаптери оптичні SC-SC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Адаптер SC SC використовують для створення розмикаючих з'єднань в комп'ютерній мережі. Відноситься до типу прохідних адаптерів з гніздами одного типу. Пристрій монтується в панелях і боксах. Для зручності складання розміри з'єднувача стандартизовані.

Основні характеристики адаптера SC-SC

Корпус виробу виготовлений із пластику, що захищає з'єднання від короткого замикання. Конструкція з'єднувача забезпечує надійну фіксацію кінця оптоволоконного кабелю.

За типом шліфування коннектора розрізняються:

  • адаптер SC UPC (торець прямокутний);
  • адаптер SC APC (торець скошений).

Практика показує, що полірування типу UPC має кращі властивості передачі сигналу.

З'єднувач цього типу можна використовувати для підключення одномодових і багатомодових кабелів. Найбільшого поширення при побудові мереж отримав адаптер SC SM (singlemode).

Конструкційно розрізняють адаптер SC Duplex і Simplex, з двома або одним з'єднувачем в пристрої.

Вигоди покупки в Pasivka

Наш інтернет-магазин пропонує товари провідних виробників за найкращими цінами в Україні. Можна вибрати різні способи оплати та доставки замовлення. Відправка кур'єрами по Києву і «Новою Поштою».

Вгору