Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Патч-корд UTP Premium Line

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Патч-корди UTP Premium Line - комутаційні шнури від німецького виробника з успішним багаторічним досвідом роботи в сфері мережевих технологій. Компанія пропонує широкий спектр рішень для кабельної інфраструктури найбільш затребуваних сьогодні категорій - 5e, 6 і 6a.

Особливості патч-кордів UTP Premium Line

Одне з головних відмінностей патч-кордів UTP Premium Line - відсутність екранування фольгою або мідною опліткою. Як і UTP вироби інших виробників, наприклад, Kingda, вони мають тільки балансний захист від перешкод. Вона ефективна в місцях, де немає великого скупчення приладів, що випромінюють електромагнітні хвилі.

Ви можете купити шнури для комунікації Premium Line трьох затребуваних стандартів, що відрізняються швидкістю передачі даних, пропускною спроможністю і, відповідно, ціною:

  • 5e - забезпечують швидкість обміну даними до 1Гбіт / сек при частотності 100Мгц;
  • 6 - до 10Гбіт / сек при пропускній спроможності 250МГц;
  • 6a - до 10Гбіт / сек при частотності в діапазоні 500МГц.

Аналогічно патч-корди інших популярних компаній, в тому числі Lengrad, шнури Premium Line оснащуються коннекторами універсального стандарту RJ45. Вони підходять для швидкого з'єднання в одну мережу різних телекомунікаційних пристроїв: від роутерів до обладнання для серверів.

Шнури UTP Premium Line можуть мати два типи зовнішньої оболонки:

  • PVC - з полівінілхлориду. Характеризується простотою в експлуатації. Рекомендується до використання в тих місцях, де немає спеціальних вимог пожежної безпеки.
  • LSOH - з матеріалів з нульовим вмістом галогенів. Відрізняється низьким димовиділенням. Застосовується для підключення обладнання в місцях, де кислотний дим може завдати шкоди людям і техніці.

Чому вигідно купити патч-корди у нас?

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір патч-корди UTP німецької компанії Premium Line. Тут ви можете за розумною вартістю купити шнури з такими робочими параметрами, які підійдуть саме для вашої мережі. Менеджери допоможуть вибрати і замовити оптимальний варіант товару, який повністю задовольнить вас і за технічними характеристиками, і за ціною.

Замовити патч-корди компанії Premium Line можна онлайн або по телефону. Доставка виконується по всій Україні. У Києві за доступну вартість ми пропонуємо послуги кур'єра, а до Харкова, Одеси та інші регіони замовлення доставляється службою «Нова пошта».

Вгору